Motor Boats
 

Navigator 999 Classic

powrót

Navigator 999 Classic


Navigator 999 Classic to jacht motorowy typu „houseboat”. Doskonale nadaje się na wypoczynek z rodziną lub przyjaciółmi na łonie natury, na wodach śródlądowych, kanałach i rzekach. Posiada klasyczny kadłub wypornościowy, stabilny i bezpieczny. Ekonomiczne silniki i 120 l zbiornik paliwa pozwalają na długie pływanie bez tankowania.

Dzięki niewielkiemu zanurzeniu można podpłynąć do każdego brzegu, a wbudowany w standardzie ster strumieniowy pozwala na bezkolizyjne i precyzyjne wpłynięcie do każdego portu. Na naszej łodzi może wypoczywać
każdy od najmłodszych do najstarszych. Zarówno na pokładzie jak i w kabinie znajduje się wiele relingów i uchwytów pozwalających na bezpieczne poruszanie się po jachcie. Wygodny, duży kokpit, platforma kąpielowa i pokład słoneczny na kabinie pozwolą na czerpanie w pełni z uroków lata.

Navigator 999 Classic dostępny jest w różnych wersjach: z zabudową otwartą, z przestronną, wygodną i jasną kabiną lub w wersji 2,3 kabinowej zapewniającej większą intymność podczas rejsów.

Budujemy nasze łodzie z największą dbałością o szczegóły. Każdy jacht jest wyjątkowy, gdyż wykonujemy zabudowę pod indywidualne zamówienie klienta.

Navigator 999 Classic to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi oraz firm czarterowych.

 


Zobacz więcej: Dane techniczne, zdjęcia, rysunki

Zobacz film!

Pliki do pobrania:
pdfFolder jachtu / prospekt (607 KB)
Motor Boat
Wszystkie prawa zastrzeżone © NAVIGATOR 2011-2024
Fot. TOM-COLOR / Realizacja: R-net